karprox

Kolik dnů dovolené potřebuji, chci-li mít v nepřetržitém provozu souvislé volno po dobu dvou dvanáctihodino­vých směn?

Samozřejmě, mám určitou představu. Stál bych především o informaci od někoho kdo problému rozumí, přichází s ním pravidelně do styku, kdo se setkal s rozdílným výkladem příslušných předpisů, a musel to v praxi řešit.

Odpovědi
Klaproth

Podle mých laických počtů spotřebuješ 3 dny dovolené.

Mc Merkurion

@XMarek: … byla by taky nějaká odpověď bez odkazu na ty slátaniny, nebo si děláš zadara reklamu ??? … a to už se nedá !!! … nahlašuju jako reklamu, příště spam !!!