dust8

Kolik dní trvala cesta kolem světa v trabantu v tom dokumentu: Trabantem až na konec světa?

Nejlepší odpověď
annas

Cestovatel Dan Přibáň dotočil film o poslední výpravě žlutého cirkusu kolem světa – prosinec 2018

Jeden z nejznámějších českých cestovatelů současnosti Dan Přibáň uzavře v dubnu příštího roku na plátnech kin svou jedenáctiletou cestu kolem světa.

„Dlouhých 17 tisíc kilometrů urazila výprava za 147 dní.“

Více v odkazu

https://proti­sedi.cz/cesto­vatel-dan-priban-dotocil-film-o-posledni-vyprave-zlu