Ryboun

Kolik dní trvá cesta po oceánu?

Chci se zeptat kolik dní trvá cesta po oceánu?

Nejlepší odpověď
Drap

Hodinu, nebo taky 100 dní. Záleží odkud kam a jakým způsobem cestuješ.

Další odpovědi
Kepler

Špatně položená otázka. Odkud kam a čím? Mezi ostrovy Polynésie třeba i 10 minut. Z Evropy do Ameriky parníkem přes Atlantik zhruba týden. Kdybychom ale použili ekranoplán, tak třeba i do 10 h.

Quimby

Odkud kam a čím?
Třeba Anglie<->New York trvá týden a Evropa<->Karibik třeba 2 týdny.
Taky záleží jestli se jedná o přeplavbu a nebo výletní plavbu, kdy výletní plavba mívá mezizastávky a nikam se moc nechvátá.