Kolik dní se člověk podle vás nesmí koupat, abyste ho nazvali ,,prasetem"?

Nejlepší odpověď
Banán88

pokud vylozene odmita, uz v druhem je prase..

Další odpovědi
gecco

Jak kdo, jak kdy, jak kde… Podstatnou roli může hrát i oblečení.*)
😉
Pamatuju doby, kdy bylo běžné „koupat se v sobotu“, nyní je normální koupat/sprchovat se denně…
Podle mne je člověk „prase“, jestliže páchne – bez ohledu na četnost očisty…
😉
___
*) http://galeri­e.honza-centrum.cz/al­bums/userpics/100017/Ne­zapacha.pdf
K odkazu: osobně něco málo z merina mám a nosím – sice jsem nezkoušel nepřetržité nošení ani 196 dnů, dokonce ani 40 dnů – ale tak týden ano a žádnou negativní reakci okolí jsem nezaznamenal (narozdíl třeba od moiry, ve které smrdím jako zasloužilý tchoř už druhý den).
😉
Jen – oproti odkazu nedoporučuju IceBreaker – podle mých zkušeností touto firmou používaný úplet není kvalitní (pokud jde o trvanlivost – pouští ´oka´).

ivzez

Haničko,
i otázky by mohly být rozumnější.

Co třeba lidi, kteří se nekoupu vůbec,
protože dávají přednost sprše …

mirekborek

tak ± 3–4týdny

Nevíteto?

Jeden den se to může stát, takže 2–3 dny. Já se sprchuju, nebo koupu každej den, když to jde. 🙂