cip

Kolik dluží Jiří Pomeje?

Je možné aby si dlužník otevřel svoji restauraci? Nevíte kolik už má splaceno?

Nejlepší odpověď
Elk

Paní Iveto, takhle shánět informace je nevkusné…

Další odpovědi
mosoj

Co s tím máte společného ?
Doplňuji:
„alexandra“ a kde je vaše odpověď ?

dědapetr

Má nebo nemá to je oč tu běží.Jsem půjčka od .......

cukrar

mohl, proč ne?
proč se ptáte?

alexandra

Ti co jste odpověděli,nechápu proč se ptáte,proč se tazatel ptá.Snad jsou tady odpovědi,tak klade otázku,tak nechápu proč mu odpovídáte otázkou.

Pro Mosoje: Moje odpověď tu není,protože ji nevím.A když nevím,tak neodpovídám,jenom se divím,že se divíte.
Ale odpověď od Elka byla teda vtipná.Já ji hned nepochopila,asi mám už dlouhé vedení…