Avatar uživatele
Kelt

Kolik diváků včetně vás bylo na nějaké akci? Kino, koncert a pod? Nejméně.

Tak jsem zrovna přišel z kina. Dávali film Pod vodou. Ještě 19:45 jsem myslel, že se nebude promítat, protože promítají aspoň pro 2. Na nakonec nás bylo 5 v tom kině. Byli jste taky někdy na něčem , kde se dali diváci spočítat? Co to bylo a kolik vás bylo? Děkuji.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, Hufnágl před 1536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Dva. Já a přítulka… A mooooc jsme si to užili… Ona z toho filmu neměla vůbec nic a já jen začátek a konec… 😁

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Další zbytečný dotaz, který nic neřeší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Za mých mladých let jsem byl na film od Dostojevského „Zločin a trest“. Když započítám promítače a uváděčku, tak nás dohromady bylo v kině šest. Asi po půl hodině promítání byl film přerušen a všichni jsme odpustili sál kina. Co vím, tak promítač byl za to pokárán na schůzi KSČ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

V multikinech se to běžně stává, že je v sále málo lidí. Tam se promítá i pro jednoho, což se mi určitě někdy stalo, ale nepamatuju se, co to zrovna bylo za film. Ale pravda, že spíš se to stává přes den – v 8 večer je to přece jen neobvyklé.

Ale jednou jsem byl v takovém deštivém dopoledni ve slovenské národní galerii na hradu ve Zvolenu, protože mi tam vybyly asi tři hodiny času a v tom dešti se nedalo chodit po městě – nějakou školní třídu jsem ještě viděl odcházet, ale pak jsem tam byl na celém hradě sám – jenom asi pět zaměstnankyň tam na mě dohlíželo. A to tam mají spoustu slev – občané Zvolena mají vstup zdarma, studenti uměleckých oborů mají vstup zdarma atd.

A taky se pamatuju, když jsem byl ještě školák, tak v dopravním podniku ve vozovně měli den otevřených dveří. Dnes to jsou ohromné akce, kam chodí davy lidí a celé rodiny a jsou tam pro děti spousty atrakcí atd. Ale tehdy, začátkem 80. let, to bylo fakt míněné jenom jako náborová akce pro vážné uchazeče o zaměstnání, takže vypadalo hodně divně, když jsem tam přišel úplně sám jako možná třináctileté dítě. Žádná fronta ani davy tam nebyly, spíš to vypadalo, že ani nikoho nečekali. Ale nějaký vedoucí mě tam fakt provedl a vysvětlil mi, jak to tam funguje a jak se ta tramvaj řídí atd. A nebylo to zbytečné, o nějakých 8 let později jsem tam fakt začal pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V kině. Venku bylo horko, v kině klima. Bylo nás tam 5 žen a 1 muž (můj). Měla jsem o něho skoro obavy! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já byl v kině naposledy asi tak před 10 lety a to byl jó film a bylo vyprodáno. Ale za bolševika se stávalo, že při promítání sovětského filmu přišlo nakonec jen pár lidí. Ale promítalo se. Dnes už do kina nechodím, protože za vstupné si můžu koupit flašku a koukat na to pěkně v pohodlí domova. Stahovat si z netu je fajn věc, i když si pár měsíců musím počkat, až se film objeví s českým dabingem. Vlastně se divím, že dneska ještě lidi vůbec chodí do kina.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Elkone, otázky nemusej cokoli řešit. Ale neměly by býti hloupými… A to mi takhle nepřijde… 😁

před 1536 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek