Kolik dílků pizzy je normální sníst a dá se sníst i celá bez následků?

Nejlepší odpověď
Drap

Dá se sníst i celá. Záleží jak jsou dílky velké. Blondýny si nechávají rozříznout pizzu pouze na 4 délky. Ne na 6 nebo na 8, protože by více jak 4 dílky nesnědly.

Další odpovědi
iceT

Z toho důvodu jsem si objednávala pizzu o průměru 24 cm. 32 cm průměr sama nesním.

Radius

Já jsem chodil občas do jedné pizzerie v Praze na oběd, pizza byla velká (ale byla výborná), málokdy jsem ji snědl celou, tak jsem pak požádal, zda mi můžou zbytek pizzy dát s sebou. Dali mi ji do sáčku z mikrotenu, a doma jsem ji dojedl (ve stejný den) k večeři.

Zdroj: http://capua.cz

orestez

Ježišmarjá ne, prosím, tuhle otázku ne! To je strašný. To je jako být všežravým hladovým mužem kterej sní rohlík a mít kobylku, která sní celou velkou pizzu a můj nedojedek si nechá zabalit do alobalu, že se to sežere potom. Jaké následky jsou? Že se pohádá.

Edison

Když si nakrájíš minipizzu, tak jich můžeš sníst i několik. Naproti tomu pizzu pro celou vesnici bych nedoporučovat zežrat jednomu člověku celou na posezení.

Kepler

Když pizzu, tak velkou! Nechám nakrájet na 16 dílků a hned nakrmím 16 syrských sirotků.

Edison

Měl jsem pizzu 24, 3cm vysokou… A měl jsem ještě hlad. Tak nevím… 😁

orestez

Věřímne.