do piškotových těst? Každý říká něco jiného. Máma dává celý sáček, jedna babička taky, druhá naopak dává jen špičku nože, skorotchýně tak půl sáčku od oka… Tak kolik mám teda dávat??? 🙂 Kolik tam toho kypřícího prášku dáváte vy?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5883 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Já používám prášek do pečiva bezfosfátový, který kupuji ve zdravé
výživě. Dávám podle toho, kolik použiji mouky. Je na něm uvedeno
množství na váhu mouky.
Když jsem v minulosti používala normální prášek do pečiva, držela jsem
se receptu a dávkovala rovněž podle množství mouky – 1/2 –
1 balíček. Když dáte méně, těsto je nižší, nevyskočí tolik.
Záleží také na tom, na jak velký plech těsto dáte. Chce to vyzkoušet, co
Vám lépe vyhovuje.
| 0 Nominace Nahlásit |
To je pravda, že co člověk, to jiný názor, já si jen pamatuju radu, že se má přidávat až úplně na poslední chvíli, tedy když už máme těsto hotové a pak tam tedy ten prášek vpracovat a co nejdříve péct.
| 0 Nominace Nahlásit |
když dělám rolády dávám jednu lžíci kypřícího prášku do pečiva.
|
0
před 5883 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Vyzkoušej a uvidíš. Stačí 2–3-pokusy.
Já dávám podle toho, co z piškot.těsta dělám.
|
0
před 5882 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |