dj.david1234

Kolik datadisků najednou může být ve hře The Sims3?

Mám základní hru The Sims 3.. Nainstaloval jsem si The Sims 3 Domácí mazlíčci. Vše fungovalo jak mělo. Poté jsem si nainstaloval The Sims 3 Roční období a bum.. Neodpovídá ☹ To může být pouze jeden datadisk nebo jich tam může být více? Rád bych si sehnal všechny ale má to cenu?

Odpovědi
natalenkat

Opravdu nevím proč to nefunguje. Já mám The Sims 3 dodatek ShowTime, Mazlíčci, Obludárium… A v pohodě mi to funguje. Takže máš asi problém v počítači. Nebo to může být tím že máš notebook, který se špatně odvětrává, hra se ti potom seká a přestane pracovat..

vojta@super

Je možné mít všechny dodatky a kolekce najednou (Jako já), zkus hru odinstalovat a znovu nainstalovat. Vojta – Oficiální rádce pro komunitu The Sims 🙂