reika

Kolik dát dusíkatého vápna na plochu na zahradě o rozměrech 3 × 5 m?

Dobrý den. Poradíte mi s tím? Já jsem ho dala 1kg. Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě jsi tím nic nezkazila. Dávkování bývá na obalu a hodně závisí na typu zamýšlené rostliny a taky na typu půdy. Na 15 m2 je minimální dávka 1,5 kg.
https://www.eh­nojiva.cz/AGRO-Dusikate-vapno-20-kg-d72.htm

Další odpovědi
Drap

Pokud jsi tím myslela půdu na zahrádce, ak to bude bohatě stačit.Pokud jsi tím myslela do malty na nahozená takové plochy, bude to málo.