Lady B

Kolik cm od postele ke zdi?

Ahoj! Kolik je doporucena vzdalenost kraje postele (bok) od zdi? Cetla jsem, ze 60 cm, ale nasla jsem to pouze v jednom zdroji. Nema nekdo zkusenost? Pokud s manzelem dame postel doprostred loznice, coz bychom radi, zbyde nam na stranach jen 40 cm. Ma to tak nekdo podobne? Da se tudy projit? Vyzkouseli bychom to, ale postel se musi pri premisteni slozite montovat… Dekuji, hezky den, ZB

Nejlepší odpověď
LuciJe

Máme doma zhruba tuto vzdálenost – tedy 40 cm (jinou možnost na umístění postele jsme vzhledem k francouzskému oknu na jedné stěně a dveřím na dvou dalších neměli) a můžu říct, že projít se tam dá. Byť ten prostor je dost úzký a není to rozhodně úplně ideální…

Další odpovědi
kenyrts

Jedno je jisté,každý si to udělá,jak mu to prostor místnosti dovolí a že ty dnešní panelákové byty na nějaké velké kombinace nejsou.

Renča

A co narazit postel až ke zdi? i když pokud jde o dvoulůžko, tak to se moc nehodí ☹

m.mrkvicova

40 cm určitě stačí..budete tam přece jen spát, ne tancovat kozáčka..