Avatar uživatele
Meggie2

Kolik člověk dokáže vypít piv za jeden večer? např. desítek?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem jich za mlada zvládl i 15. Ale jistě jsou i lepší borci, já jsem nikdy nějaký zvláštní pivní pič nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

I já byl takový hlupák, co vypil 27 piv, ale trvalo mi to od 17 hodin do 23 závěrečné. Možná bych ji vypil 30, ale číšník nás vyhodil.

Marci
… poslepu. Když jsem chodíval do hospod, kterých bylo u nás v městečku 5, vždy jsem se probudil doma a v mé posteli. Dnes vypiji pět – šest piv týdně, a stačí to. Jo, věkem opadá chuť.

Upravil/a: Hufnágl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Taky jsem před 35 lety udělal 15 nebo více piv a za večer to mohla být snad i desítka. Teď jsem vypil dvě dvanáctky a šel jsem domů. Ne, že bych nevydržel více, ale čas na odbourávání alkoholu mne dost zdržuje. No a jak píše Kepler, 15 piv nic není. Při dobré obsluze se to dá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Znal jsem karbaníka, který pravidelně chodíval hrát taroky. Tradovalo se o něm, že při hře trvající od večera do rána vypil štěně piva. Možná zde někdo bude vědět o jaký obsah se jednalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Někteří „pivní štamgasti“ hodně:10–15 kousků, i více. Jak potom trefí domů, to opravdu nevím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já jsem jich jednou vypila deset, bylo to když Češi hráli se Slovákama o zlato v hokeji.
A chodíval tam jeden, ten od 20 hodin do půlnoci vypil dvacet piv a když se mu dařilo i víc, ale je fakt, že on měl jedno pivo nadvakrát

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: jak trefili to nevím, ale na Valašsku se říká: dajte mně kožené rukavice a ruky na zem, já už dondu sám. A pak že přední náhon zavedli výrobci aut…

před 1476 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví