Elisa24

Kolik členů mají Lékaři bez hranic a od kdy v organizaci ČR je?

Děkuji

Odpovědi
Drap

Kolik má členů se mi nepodařilo nikde dohledat. Je to jejich privátní informace a počet aktivních se zřejmě i dost často mění.
První kancelář měla organizace u nás v roce 2006 a obecně prospěšná organizace Lékaři bez hranic byla založena 20,10,2008

Nazdar Bazar

Tuším že od roku 2006.
Doplňuji:
Přesně jak říká Drap. Počet členů se mi také nepodařilo dohledat,ovšem lékaři bez hranic mají aktuálně na misi více než 2500 mezinárodních a 25 000 místních pracovníků.

Pepa25

Lékaři bez hranic jsou o.p.s., proto nemají členy, jen zřizovatele (zahraniční ústředí organizace), zaměstnance (cca 10), dobrovolníky, kteří vyjíždějí na mise (počet netuším) a finanční přispěvatele (tisíce, kdo by také nepřispěl na dobrou věc, že?). V ČR jsou oficiálně od r. 2008.