Yavin

Kolik chórových tablet by mělo být použito na 10m3 bazénové vody?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To by mělo být napsáno na obalu, těch chlorových tablet protože každý tableta může být jinak koncetrovaná.

Další odpovědi
Syd

To záleží, jestli chcete jednorázově vodu desinfikovat při silným znečištění, nebo máte vodu čistou a chcete jí jenom udržovat. V tom druhým případě byste měl chlóru použít tolik, aby hodnota ve vodě byla zhruba 0,3 až 0,6 mg/l. ( http://www.svet-bydleni.cz/bydleni-1/prislusenstvi/na­vod-na-pouziti-chlorove-bazenove-chemie-krok-za-krokem-2-dil.aspx )
To změříte testerem, zrovna tak jako PH. Jestli je nemáte, měl byste si je pořídit.

hanulka11

3–4 tablety by měly stačit