Toruk

Kolik chlapů je zde převlečených za ženské ? 😁

Vím o bubcovi, že je chlap v ženském těle* 🙂 … A teď ještě Wareg (píše v jedné odpovědi na mou dnešní otázku: „…asi bych to řešil…“). Tak jak? 🙂

  • Se stínovým portrétem ženy u nicku.

Doplňuji:
Miroslavst: to je tvůj manžel na tom obrázku ? 😁

Nejlepší odpověď
kropitko

tak já nevím,kdo jsem já

Další odpovědi
anonym

Teď to ruplo.Tobě taky asi nic neujde.

ten který je

Třeba je ten dotyčný s portétem ženy opravdu chlap ale nosí dlouhý vlasy tzv.mánička. 🙂

vecernice

Možná taky já!

Miroslavst

A kolik je tu ženkých za chapa??? Já to neřeším, hlavně že správně zodpoví otázku a jestli je to chlap nebo ženská.
Ale ty Toruku vypadáš podezřele-to strniště už jsem někde viděl 🙂
http://www.swhpo­lice.com/images/con­vict.gif
aha už vím kde 🙂

FOG

Ja bych to neresil.Kdyz je to bavi?
Hlavne,kdyz pomuzou.Jednou ja Tobe,podruhe Ty me a pritom si nic neuctujeme.
Nechci vyzvihovat stary doby,ale drive jsme si pomahali navzajem,treba pri stavbe garaze apodobne a nic jsme si neuctovali.Jen za jidlo a piti.
Coz jiz dnes neni tak caste.

Michal

To je jako ty anonymní otázky…není to jedno