Marky Stark

Kolik chemických prvků dokážete správně zpaměti zařadit do periodické tabulky prvků?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prvky hlavních podskupin všechny, tj 44 (mám na ně mnemotechnickou pomůcku), u těch ostatních bych už tápal.

Další odpovědi
Dochy

Minimálně 5. (ty vím z hlavy) Ostatní bych tak trochu hádal a s chvilkou na zamyšlení a přeuspořádání bych jich tam pár ještě přidal… (něco mezi 4 a 20).
Dokud to nezkusím tak to jistě vědět nebudu

metro

Skoro všechny.

Dochy

metro: to jako včetně těch actinoidů a lanthanoidů?