dust8

Kolik českých lidí je nyní ve vesmíru?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Aktuálně jsme všichni ve vesmíru (bo Země je taky jeho součástí, no ne).

Další odpovědi
Kepler

Podle mého mínění tam v současné době není žádný Čech. Sami jsme si stanovili hranici vesmíru 100 km nad povrchem Země. To je jako bychom byli všichni geni(t)ální, protože máme IQ přes sto. Když zapádlujeme 20 metrů do Atlantiku, už jsme v Americe?