JackkcaJ

Kolik celkem utratíte peněz na Vánoce?

Nejlepší odpověď
venkovan

Měřit Vánoce na peníze je doslova na palici. Tím vlastně jen dokazujeme, že význam a poslání Vánoc nechápeme.
O Vánocích o peníze skutečně nejde

Další odpovědi
anonym

Zeptej se v lednu.

Alesh

Zatím jsem dal asi 10 litrů z toho 7 pro sebe, páč si to zasloužím! 🙂
Ještě možná nějakou tu stovku pustím. No co, peníze byly, jsou a budou… my nebudem! 😉

Drap

Přesně tolik , kolik potřebuji a taky kolik si můžu dovolit.

zzzzz

My také utrácíme jen to, co jsme si na Vánoce našetřili. Žádné půjčky si nebereme. Není potřeba kupovat drahé dárky, potřeba je dát dárek z lásky.

anonym

Počítám tak okolo 200,– korun. Možná i o něco málo více.
Doplňuji:
Vlastně jenom nakoupím dárky a jinak nic – raději bych je vyrobila, ale jsem na takové věci levá, tak koupím několik maličkostí. Možná ještě lahev tuzemského rumu, ale tu do vánočního rozpočtu nepočítám.

Rocker

Celý moje a manželčiny odměny.

anonym

Další odpovědi před 10 dny, stejně jako loni i předloni:
(Průzkumy zveřejňují každoročně průměrná vánoční vydání na rodinu – na objednávku obchodníků).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-znate-takovych-prumernych-ceskych-rodin-ktere-utrati-za-vanoce-28-tis-kc
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-letos-planujete-utratit-za-darky-budete-to-resit-i-nebankovnim-spotrebitelskym-uverem-prip-v-jake-vysi

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-kolik-cca-poridite-letos-vanoce

oskar

Nejlepší je to nepočítat…

briliant

tak akorát, co si můžu dovolit

Hykam

Ani se neptej …

Blblblblb

tak litr.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

JackkcaJ

Tím nechci říct že Vánoce jsou o penězích samozřejmě. Ale jen mě tak zajímalo, protože vždy o Vánocích je slyšet ve zprávách o tom.