Malovranec

Kolik celkem přihlášek na SŠ? (viz. popis otázky)

Dobrý den,
Rozhoduji se kam jít po základní škole, mám 2 kandidáty, 1. FILMOVÁ A TELEVIZNÍ TVORBA a druhý klasické gymnázium, jenže na tu první možnost se dělají talentové zkoušky, takže se přihlášky odevzdávají mnohem dříve než na ostatní typy škol. Chci se zeptat jestli platí podávání dvou přihlášek celkově tudiž i na ty umělecké školy a nebo si můžu napsat 2 přihlášky na školy kde je potřeba „talent“ a 2 přihlášky na zbylé školy?

Nejlepší odpověď
annas

Žáci základních škol mohou podat dvě přihlášky na střední školy. Správně by mělo být mohli podat,, protože pro další školní rok nevyšly zatím směrnice. Snad ale k žádné změně nedojde.

http://www.stred­niskoly.cz/pri­jimacky.html