n_kodies

Kolik cca stojí měsíc pobytu v USA?

Chystám se na měsíc do USA (východ, západ a národní parky). Kolik to bude asi stát, když vezmu letenky, půjčení auta, hotely, jídlo, vstupy atd. Nemám tušení tak se ptám pokud máte odhad prosím poraďte.

Odpovědi
hapiky

Nehledě k tomu kolik to stojí, tě můžou po příletu do USA poslat zpátky, aniž by k tomu měli nějaký vážný důvod.

Drap

Netušíme jaké máš nároky, tak nelze odhadnout ani cenu.

led

Ak sa vám nejakým spôsobom podarí dostať cez imigračného úradníka ďalej bude záležať kde a v akej pozícii chcete ten mesiac v USA stráviť. Iné ceny sú na východnom pobreží a iné pri Pacifiku. náklady na život v lesoch Aljašky nie sú rovnaké ako na plážach Floridy. Chcete byť ako nahá černoška stojaca v igelitovom vreci v sychravom februárovom dni v tieni Trumpovho mrakodrapu v N.Y.C, alebo ako víťaz lotérie v Las Vegas?
Radšej si počkajte až pominie hrozba pandémie a potom si pozrite ponuky cestovných kancelárií spolu s pohľadom do svojej peňaženky. Nič nie je zadarmo.