MiKu

Kolik času věnujete vkládání otázek a odpovědí sem?

Trávíte na odpovědích stejně času jako jiní lidí na facebooku a dalších sociálních sítích? Tedy hodně :D Máte čtení otázek a odpovídání jako koníčka, trávení času u pc??

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to vezme. Pokládám otázky docela často. Odpovídám docela často a někdy se stane, že píši odpověď a když ji odešlu, je mi oznámeno, že otázka byla odstraněna.Nyní, když jsem v PN, tak mám více času, ale ne tolik, abych byl na odpovedi.cz neustále!

Další odpovědi
štamgast

Pokud se chci zeptat, tak se zeptám a pak brousím v otázkách a odpovídám.
Pokud ne, tak prostě když mě to napadne otevřu stránku a odpovídám.
Obojí trvá tak pět minut a opakuje se vícekrát denně. Ovšem jsou dny, někdy i týdny kdy sem ani nepáchnu.

Luxx

jak kdy.. prokrastinace je sviňa :)

ptáč

Zaměstnanci alza musí zakládat otázky a makat zde. Co klik na cokoliv, to obnovení reklamy na stránce.

mosoj

Ne.
Čas, kdy stálo za to zabývat se odpovědí, je totálně pryč.
Mně to slouží k odhadu charakteru člověka.
Mám počítač v suterénu vedle garáže a dílny. Jdu si tam popít kávu a přitom přetřídím zdejší výjevy a výlevy.
Takže u počítače nesedím dlouho .

anonym

Kolik času tráví lidé na facejbouku?
To máš nějak prověřené?
Jako čtení otázek a odpovídání mám jako koníčka,ale závislej na tom nejsem.
Raději stříhám hudbu,vytvářím hudební a filmové klipy,než abych tu seděl celý hodiny jako jiní.

Luxx

ptáč → používám AdBlock.. mě Alza netankuje, protože tu žádnou nemám :)