cappuccino

Kolik casu potrebujete na zabaleni kufru?

Dejme tomu, ze si koupite last minute zajezd a musite odletet behem par hodin. Za jak dlouho jste schopni se sbalit?

Odpovědi
Drap

cca 20– 30 minut.

Emefej

Já max. 10 minut, manželka min. 8 hodin.

Rocker

Do 10 minut můžu vyrazit.

Rokio

Žádný čas, protože mi zavazadla zabalí máma. Letadlem jsem nikdy neletěl a pravděpodobně nikdy letět nebudu.

Na jednodenní výlety a do práce si ale umím batoh zabalit sám. Dát si tam vše potřebné.

Dochy

Tak naposledy na 3 denní služebku asi 10 minut (ale to byla jen taška) Velkej kufr… podle toho kolik zbývá času 30minut až 3 hodiny 😉 Nejhorší je nezapomenout nic důležitého pro děti.

Malvína

Když nespěchám, klidně i tři hodiny. Na last minute zvládnu do 30min. Dokážu kopnout do vrtule a podřídit se aktuální situaci 🙂

zjentek

Což mně připomíná že já kufr ještě nikdy nikde nevybalil a začít s tím už nějak postrádá smysl. So, bohužel holky, v příštím životě snad budete mít více štěstí! 🤷‍♂️

cappuccino

Jak ja tem chlapum zavidim:)!!!!