12kolemjdouc

Kolik byste si pujcili od banky a jak byste je investovali, kdybyste museli, ale nemeli nic k splaceni?

Nejlepší odpověď
Edison

Takhle to nefunguje… To musíš vzít obráceně: Nejdřív mít nápad, pak ekonomickou rozvahu a rozpočet. Až nakonec ti vyjde kolik a jak si na to půjčit.

Další odpovědi
hapiky

Brát půjčky od banky a nemít nic k splácení je jasný krach. Investovat lze hodně způsoby, ale každá půjčka na investici musí mít návratnost.
Je to zmatená či nesrozumitelná otázka.

Drap

Je to blábol. Pokud nemáš nic, z čeho můžeš splácet, nikdo ti ani nepůjčí.

Funna

drape…píše nemám nic ke splacení = nemusím nic splácet, ne že nemá na to, aby to pak splatil…

hapiky

Drap: To by si se divil. I přes jistou úpravu zákonů není problém si půjčit víc, než může splatit.