Kazatel

Kolik byste platili ročně za plyn, kdyby se cena za kubík vyšplhala na cca 60–80 Kč?

Odpovědi
Drap

Tolik kolik bych musel. Pokud bych na to neměl, tak bych netopil a nevařil. Máš nějaké lepší řešení?

Pepa25

🙂 už při cenách kolem 25 Kč se vyplatí Norsku a Holandsku otevřít v Severním moři dosud nerentabilní naleziště případně Arabům to sem dovážet ve velkém v lodích ---

Viktorie II.

Chvála Bohu (jsem ateistkou), že plyn na topení a ohřev nemáme. Sice na chatce máme velkou bombu, kterou se dalo naplnit asi za tři sta. Kolik bude stát v budoucnosti mi žíly netrhá.

_Bůh_

Kdo by v dnešní době používal plyn? Člověk s mozkem zaplatí 0 Kč.

Schluker

Pokud by se cena vysplhala takhle vysoko, tak podle toho, jaka by byla cena elektriny. Predpokldam ze by nerostoa tak dramaticky, takze bych na ni presel a za plyn uz neplatil.

Kazatel

Že bys nejedl a děckám dal uhelné prázdniny je poněkud laciná odpověď. Vlastně přemýšlím, když někdo není schopen napsat tak jednoduchou, jasnou a jednoznačnou odpověď na otázku, jestli to svědčí o tak nízké finanční gramotnosti zúčastněných, či za ně platí účty někdo jiný, kdo ví.