Hamon

Kolik bylo v ČR od zrušení trestu smrti justičních omylů v nejzávažnějších trestných činech?

Za vraždu, znásilnění, terorismus, rozvracení republiky… Prostě za které by dřív udělen byl trest smrti.

Odpovědi
zzzzz

Já se obávám, že taková statistika, která by poukazovala na omyly naší neomylné soudní moci neexistuje.
Dle mého názoru je u nás téměř nemožné domoci se obnovy řízení. Např. Kajínek, tam je tolik pochybností a přesto .....

Hamon

Nějak jsem se zakoktal :)
Prostě za které by dřív byl udělen trest smrti.