Kryšpín

Kolik bylo uděleno titulů svého času na Turbo fakultě v Plzni?

Jedná se o fofrkurzy Benda Řápková / u dam bych to chápal s ohledem na příp. výraznější proporce / bylo to prováděno v rámci dobrého úmyslu, neb to bylo vyřešeno jako přestupek. Údajně také byl udělován titul RKdr. doktor z rozhodnutí Kindla. Můj soused je trochu zajímavá kopa a na zvonku má PUdr. v hospůdce se jej nenápadně kolega otázal co to je, no posunovač u drah.

Odpovědi
Bobek 2

Tehdy se psalo, že 400.

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/rychly-pravnicky-titul-si-v-plzni-opatrilo-400-studentu-40238685

Kryšpín

Bobek 2 děkuji za info pravděpodobně je to promlčeno a turbáci jsou v různých lepšo místech.