dust8

Kolik by zhruba stála oprava ošoupaného vzhledu parket o rozloze zhruba metr krát metr?

Odpovědi
Drap

Několik stokorun, ale zvládneš to i sám.

Dochy

Můj názor: Za několik stokorun řemeslník nenastartuje ani auto aby dovezll materiál. Ta cena na metr by možná odpovídala, ale nikdo se kvůli 1 metru od Tv nezvedne. Ped cca 10 lety nám dělali komplet renovaci parket ve dvou místnostech , celkem asi 25m2 tuším za cca 10–15tisíc (broušení, tmelení, lakování, lišty)