Avatar uživatele
anonym

Kolik by vám muselo být let?

aby jste se cítili být „fundováni"proh­lásit – např. – "A to se mi stalo na stará kolena“?
Je to srozumitelné?
Platí tvrzení,že každý je tak starý,jak se cítí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, BENYTA, vagra před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Myslím si,že už bych snad mohl tvrdit,že jsem si na stará kolena,v šedesáti letech, pořídil počítač a na ta stejně stará kolena, se ho naučil poměrně slušně,využívat.
Je pravdou,že každý je tak starý,jak se cítí,ale jde opravdu jen o pocit.Fakticky řečeno-ta stará kolena dají o sobě vědět,byť by jste se cítili na třicet,jako já.
Nakonec neplatí to jenom o kolenou.
Mohl bych jmenovat např. ..... a jiné. 🙂

Zdroj: ze života

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tata

Mám také šestý křížek na zádech a když se dostanu do kolektivu lidí i mladších než jsem já, mám stále pocit, že od každého z nich se mám možnost něco nového a potřebného naučit, že v něčem zaostávám a že stále musím něco dohánět. Tak nevím je to mladiství elán, nebo stařecká skleróza. Nejsem žádný řecký filozof ale věkem dospívám k stejným závěrům, vím že nic nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Porodila jsem ve 33letech dítě a prohlašuji,že si „na stará kolena“ pořídím druhé.
Kdybych myslela,že se cítím stará,určitě bych si na to netroufla,i když,z­atím „nejsou lidi“,tak vlastně nevím,jak ta kolena budou stará.
Na stará kolena – považuji důchodový věk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No ja jsem tak dlouho planovala uz od mladi jet ven.Nepodarilo se az ted kdy zacinam fyzicky starnout.Ale spadla jsem do jineho viru a tak si na stara kolena nemam cas postezovat.Zivot pridal na obratkach a tak jsem vlastne jeste mlada-ucim se nepoznane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Tak já bych bubco musela mít tak tych 60 abych o sobě mohla prohlásit že to se mi stalo na stará kolena.A s tvým tvrzením naprosto souhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Sice už občas používám termín „zamlada“, ale na „stará kolena“ se ještě necítím. Možná až mně začnou bolet, nebo mi v nich začne loupat, tak je přidám do repertoáru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

100% platí, že člověk je tak starý jak se cítí.
Každým rokem posouvám hranici, kdy si říkám, že už jsem ve středním věku 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Kolena mi sice už vržou,ale mozek mi zatím stáří nesignalizuje.Na „stará kolena“ / 40 /se nám narodil syn a na ještě starší / 51 / jsem začala pokoušet kolečkové brusle.Až je zvládnu,uvidím co mě ješte na ta má "stará kolena"napadne­.Větu,že je každý starý tak,jak se cítí,podtrhuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

No, věk se nedá zastavit,ale důležité je na to příliš nemyslet a být aktivní.Všechno se nedá dohonit,ale pokud mně zajímají další a další oblasti života(lidé,u­dálosti,technic­ké novinky ale i minulost atd.),tak nemám čas myslet na stará kolena.Třeba tady,na Odpovědích zjišťuji,co všechno neznám,kolik je tady chytrých a aktivních lidí.Jenže ten čas tak letí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek