Avatar uživatele
Ella

Kolik by to tak mohlo stát?

Jen pro představu bych potřebovala vědět, kolik může tak stát pozáruční oprava dig. fotoaparátu v autorizovaném servisu, když bude nejspíš potřeba naformátování, alespoň mi to tak přijde, že bude potřeba předělat nějaký ten vnitřní systém – foťák se zapne, naběhne display a to co je vidět hledáčkem(?), ale při ostření se vypne…
Jestli jste měli někdo podobný problém…
Děkuji…
Doplňuji:
odik: opravdu? no… to bych mohla zkusit, je pravda, že baterky mám už pár let… mám ještě druhý pár, ale u těch je to stejné. Vyzkouším nové baterky, pa zajdu do servisu, kdyby to nepomohlo :)
Jinka všem děkuji… :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 0 před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odik

Odpoveď byla označena jako užitečná

tohle mi dělal foťák, když odešla baterka (= už měla hodně cyklů, byla stará a neudržela si kapacitu, ani když jsem ji těsně předtím nabíjel) … nákupem nové se to vyřešilo

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ella Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Předběžnou cenu opravi ti řekne autorizovaný servis. Je na tvém zvážení, jestli se oprava vyplatí, a nebo jestli bude lépe koupit nový.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

To ti řeknou v servisu.
Je ale i možnost nejdříve zkusit vyhledat nový firmware pro tvůj fotoaparát na netu, stáhnout a nainstalovat. Zase tak složité pro zkušenějšího kamaráda to není a poměrně často to závady ostraní..
Příklad:
http://www.ni­konsupport.eu/e­urope/Firmware/D7000/v1­.03/Cz/dslr_mac_cz­.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ello, je hezké, že jsi všem poděkovala. Bylo by ale dobré taky poděkovat „palcem“ – to je tady takové „bodové“ ohodnocení pomoci.

před 4346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Ocko, asi to bude marnost nad marnost taky v toto případě 🙂.

před 4346 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika