Nikča

Kolik by stálo sčítání lidu, kdyby se data zjišťovala jinak než sčítacími formuláři?

Zajímalo by mě, jestli se tato spekulativní částka dá někde zjistit a jestli se jí vůbec někdo zabýval. Děkuji

Nejlepší odpověď
blesk26

Nestálo by to nic, kdyby se žádné sčítání nedělalo ;)

Všechny důležité informace si můžou zjistit z jiných zdrojů a bez informace jestli chodím do školy pěšky nebo jezdím autobusem by se obešli. Jsou to vyhozené miliardy.

Nikča

Nezlobte se, ale to není odpověď na moji otázku. Já tady nechci rozpoutávat diskuze o smysluplnosti sčítání. Pouze se ptám na informaci.