petra15

Kolik by stala prace v zemedelstvi ?

S domacimi zviraty,obracet seno na louce, atd., na jeden az dva tydny s ubytovanim a stravou. Myslim jako turistickou „atrakci“21.sto­leti. ( kolik bych za to musela zaplatit,ze tam budu pracovat )A existuje jeste vubec zemedelstvi v teto "romanticke"forme ?

Nejlepší odpověď
cynique

Dáš mi litr a můžeš mi posekat trávník. Kosou by to bylo za 1200. Šlo by to i opakovaně.

Další odpovědi
hanny 2

Za to,že tam budeš pracovat,dostaneš ubytování a stravu,jinak nic platit nemusíš.Aspoň já vím od mojí klientky,která má bio-farmičku,že to tak funguje.

anonym

Hledej „agroturistika“.
Případně si můžeš vybrat tady – http://www.na­farmu.cz/ .

petra15

hanny 2
to by bylo hezke, ale v Cechach asi nemozne, urcite se musi jeste i zaplatit…

petra15

cynique
tomu rikam budoucnost…