vivatisCZ

Kolik by orientačně stálo toto tetování?

Zdravím, chci se nechat na 4 prsty nechat vytetovat čísla, na každý prst jedno číslo. Bez ozdob prostě normální číslo jako je třeba 5 nebo 21, kolik by to tak cca stálo?

Nejlepší odpověď
Drap

U každého tatéra jinak. Myslím, že do 500 kč to pořídíš. V kriminále ti to udělají za 5 cigaret.

Další odpovědi
pusinka50

Ale to opravdu záleží i na lokalitě bydliště. Na vsi jsem zaplatila 300 Kč, za které bych v Praze zaplatila tak 1.000 Kč. Tipuji cenu tetovaných čísel na prsty v malém městě tak cca 400 –500 Kč, ale ve větším městě můžeš zaplatit tisícovku. Záleží, jak vícemístná čísla bude chtít. Lepší je zajít předem za tatérem a na cenu se zeptat, opravdu.

anonym

Nezáleží ani tak na obtížnosti jako na spotřebované barvě,nejdražší je 1.kérka cca 1500,–pak už jako V.I.P. pravděpodobně získáš slevu (u toho samého tatéra).

anonym

Drap
Proč do toho mícháš kriminál?

anonym

…dříve se tetováním vyznačovali,pře­vážně u nás,jen kriminálníci a násilníci,ale to jsme ještě nebyli propojeni ze světem jako dnes.

anonym

To bylo dřív, teď je teď, už dlouho je teď teď, tak proč to píše? Aspoň kdyby mi odpověděl