Kelt

Kolik by mne asi stála cesta na kvalitní fotbalový zápas v Evropě?

Například do Anglie, do Španělska nebo do Německa. Na jeden zápas, pokud to jde, zajistit si lístek u nás, respektive ho koupit přes internet včetně cesty tam a zpátky. Do Německa vlakem, do Anglie nebo Španělska letadlem. Byl někdo na takovém zápase? Děkuji.

Odpovědi
Psychotic

To se obrovským způsobem liší dle země, důležitosti zápasu a doby strávené v té zemi. Můžeš se mrknout sem: http://www.spor­tsen.cz/zajez­dy-na-fotbal