roxilox

kolik by mi soud přiznal alimentů?

Jsme s manželem čerstvě rozvedeni. Jeho plat je cca 24000 čistého. Máme děti 18 let sudent a 16 let sudent. Kolik mi může soud na jednotlivé děti určit že mě musí platit alespon orientačně . děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

o tom môže rozhodnúť iba súd.
zaujímavý bude aj váš príjem.

Další odpovědi
anonym

Orientačně 10–12%, což je 2400–2880 Kč/měs/1dítě. Záleží ale na mnoha okolnostech.

Mapel

Tak to ani orientačně si netroufnu. Jak píše Česílko: Záleží ale na mnoha okolnostech. Exmanželka mi platila na jedno dítě 2000,– a na druhé 500,–.