simonka

Kolik budu platit za tyto úkony? Dokáže někdo odhadnout celkovou cenu za opravu?

Sousedka nad námi nás vytopila, vše je jednání z pojšťovnou a do formuláře mám zadat předběžnou cenu a já vůbec nemám tušení na kolik mne přijde tato oprava. Děkuji všem praktickým mužům.Popis poptávky:
Ceník malování, odstranění tapet
Práce včetně materiálu Cena
stržení papírových tapet
stržení samolepících tapet
vyčištění jádra od lepidla a ošetření
oškrábání a vyčištění fleků na stropech
vyčištění plesnivých skvrn na stropě v koupelně
izolace jednotlivých skvrn po protečení nebo po nikotinu
doopravování nedodělků druhý den po zaschnutí
malba 2× Primalex Plus
malba 2× Casaviva, odolná proti vlhkosti
stěhování, vyklízení, zakrývání, úklid
odvoz odpadu, práce, doprava, atd.
Jedná se bytové jádro ve velikosti 2,50 × 1,60 × 2,50

Papírová tapeta na 5ti stranách 2,5 × 1,6
Samolepící tapeta 2,5 × 2,5
Doplňuji:
Naštěstí už také dávno u ČP nejsem, nikdy jsem nic nedostala a když, tak hrozně málo.

Nejlepší odpověď
gnr54

Přibližnou cenu budete vědět a vše si na foťte sama, než začnete uklízet a malovat.Mě vytopil soused a vše jsem řešila přes internet.Jsem pojištěná u Alianz.Šlo to úplně perfektně a rychle.Byla jsem sama překvapená.Když jsem byla pojištěná u Č.P.tak ať se mi stalo cokoli,nikdy mi Č.P.nic nedala a na vše si našla cokoli,jen aby mi nemusela nic vyplácet.Dnes tam nemám žádnou pojistku a jsem tomu ráda.

Další odpovědi
Mili @

Jak tak čtu, jsem pojištěná u ČP a podle toho, co píše gnr54 – asi to změním!!!!

verka

Vztopenou koupelnu mi přišel pojišťovák nafotit, pak jsme to sepsali. Po měsíci přišlo z pojišťovny, abych vše doložila paragonama. Např, poškozané kachličky, malování, fen, a další přístrje. Samozřejmě, že jsem nic takového neměla, něco málo jsem si sehnala. Zaplatili jenom proti paragonu.Doporučuji si tedy vše nechat udělat, aby jste to mohla finančně doložit. Přitom třeba u auta napíšu oprava svépomosně a oni to sami odhadnou. Tak nevím.

musak

Napiš do toho formuláře cca 8–10 tisíc a že vše doložíš fakturami,nebo paragony.Hlavně si to nech od pojišťováka vyfotit a ty jsi také udělej fotky a dobře si je založ pro pojištovnu aby jsi je mohla po opravě doložit.