Loskutak

Kolik bude stát roční topení plynem v místnosti o velikosti 120 metrů krychlových?

V místnosti jsou dva plynové radiátory.

Nejlepší odpověď
Hlada

Hodně zhruba se to dá srovnat s jednopokojovým bytem. Počítal bych se spotřebou 15 – 20 tis. Kč.

Další odpovědi
Drap

Vše je odvislé od tepelné propustnosti místnosti.

mosoj

Podle toho, jakou máš sazbu za plyn a jak jsi teplomilný, či zimomřivý. Také se plnohodnotně uplatní tepelná ztráta místnosti, neboli součinitel tepelné vodivosti „lamda“.