pr123

Kolik bude stát oprava?

Potřeboval bych vědět aspoň kolik přibližně by stála oprava. Obrázek auta tady: http://letecka­posta.cz/380027841 jsou tam tyhle rýhy a potom promáčknutý plech. Rýhy jsou vyryté do plastu..
Doplňuji:
Opravu bude provádět klasický sevis, je to Octavii, auto pro denní potřebu, opravu bych si představoval: zakitovaní, vybouchání plechu a natření..

Odpovědi
anonym

Kdo bude opravu provádět? – autorizovaný servis, servis, autolakýrník, kutil…
Jak ji bude provádět? – dílčí oprava, oprava celého dílu, oprava celého ´konce´ auta…
O jaké jde auto? – ceněná rodinná ´uloženka´, auto pro denní potřebu…
___
Cena může být pár set (kit, metla, vlastní práce) až pár desítek tisíc…
___
Neumíš se vyjádřit přesněji???
:-O

honza19hk

Cena bude asi dost záviset na tom jak kvalitní to je servis a kde se nachází. Třeba v Praze bude dražší než v nějaké díře.

Od čeho jsou ty díry? vypadá to jako kdyby jsi naboural do lžice bagru.

ptáč

Plechy dát klempířům, je to levnější než servis.