DandrdaMan01

Kolik bude stát náhrada za zub?

Mojí mámě zubařka vytrhla zub i s kořenem a chce jí tam dělat náhradu, chci se zeptat co přesně jí tam zubařka dá a kolik to asi tak bude stát
Díky

Nejlepší odpověď
zzzzz

To záleží co ji tam dá, není náhrada, jako náhrada:-)
Ty obyčejné proplatí pojišťovna, ale třeba implantát stojí cca 20 tisíc.

Další odpovědi
briketka10

některé zubní náhrady proplácí i všeobecná zdravotní pojišťovna,
jestli má Tvoje mamka u ní smlouvu, tak se může podívat na ceník :
http://www.jslab­.cz/pro-pacienty/cena-zubniho-osetreni/plne-hrazene-zubni-nahrady/
Doplňuji:
ale nevím proč se mamka nezeptala rovnou zubařky
co jí bude dávat za náhradu vždyť jsou to její ústa ??

Drap

U každého zubaře jinak. Nedá se takto jednoznačně odpovědět. Informuj se přímo u zubaře. Rád ti to řekne

Agneta

Kolem 20 000 Kč. Totiž nic jiného, než implantát se asi dělat nedá…zzzzz -„ty obyčejné“ ?
+++
Dostane „šroubovnici“ do čelisti, a tam pak příjde ten umělý zub. Tak to mají všichni prominenti – i dvaceti až třicetiletí… (500 000 Kč) :DDD