Kolik bude stát cesta Pražskou MHD z Ládví do st.Brandýs n.L.-St.Bol.,Zahr.Město busem 375, přes Prosek?

S použitím jízdenek MHD. Nevyznám se v pásmech za Prahou. Děkuji za radu 🙂.

Odpovědi
Rocker

Mělo by to stát 54 kč,dá se to najít na www.idos.cz

venkovan

Je to na internetu v jízdních řádech. Mne to vyšlo na 40,– Kč, ale nepochopil jsem zadání trasy (hledal jsem ze zvědavosti, protože občas jezdím do podbné vzdálenosti od Prahy a neplatím tu cenu co napsal kolega

atriplex

Zavolejte na infolinku dopravního podniku: 296 19 18 17, od 07:00 do 21:00