huxa

Kolik bude potřeba kg kuchyňské soli, aby uhynula 5letá broskvoň?

Nejlepší odpověď
badisko

Nebul by lepsi 1dl benzinu do motorovky a hnnnnhnnn..nez se trapit ze soli ?…a pokud se chces timto zpusobem nekomu pomstit ..tak mej naysli ze je to cizi majetek na cizim pozemku …a pokud je na vasem pozemku tak je ta broskvon tatova nebo od mamy a neni urcite tvoje …pokud jde ciste o parez tak nad nim staci zatopit ci pouzit chemikalie jsou rychlejsi nez sul ale to nebude tento pripad …a pokud uz to ma byt tajne tak zalevanim slanou vodou znicis i travu okolo takze to zase tak natajno nebude Mistre huxo…

Další odpovědi
zjentek

pokud chceš získat suchý strom a pak řezat, tak se vrtá dírka nad kořeny a do ní pak stačí ml nějakého toho sráče, co (bůhví proč) není zakázaný prodávat ..musíš trochu vědět jak. Pokud chceš udit nebo prostě palivové, tak to můžeš řezat hned i živé, to neobejdeš ,) ..a pak platí rada badisko- hnnnhnnn ,)