Avatar uživatele
Meropa

Kolik blízkých lidí které jste měli rádi vám zemřelo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, bolak před 4541 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

více než 5

Opravdu anketa, která mě pobavila svojí absurdností. 🙂
Pokud mám ale seriózně odpovědět, tak samozřejmě každý rozumný člověk, který už je nějaký ten pátek na světě nepochybně přežil mnoho blízkých, kteří mu musí chybět …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

4

Anketa docela morbidní, ale skutečně ještě nebyla. Asi jsou ostatní uživatelé taktnější než tazatelka, která se po měsíci registrace pokouší o originalitu (a body)za každou cenu. Obecný kontext vystihuje Alesh.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

2

mě to bohužel teprv čeká, zatím to jsou jen babička s dědou z otcovy strany :{/>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

0

Mně ta anketa nepřijde ani morbidní, ani „originální za každou cenu“. Každý se prostě ptá na to co ho zajímá. To že má někdo potřebu místo odpovědi pořád dokola komentovat smysl položených otázek, obviňovat ostatní z toho že pokládají otázky jen z toho důvodu aby nich vytloukli body a neustále poukazovat na to jak je tu kdo dlouho, toohle mi spíš připadá jako nějaká úchylka. Minimálně je to spam který by si zasloužil nějak potrestat a né dostat za něj ještě body.

A teď k otázce, odpovídám nula, ale jen proto že otázka je moc a moc záludná. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

více než 5

během 10 let mi zemřela sestřenice na autonehodu, 2 strýčkové, tatínek, teta s maminkou letos a je mi smutno po všech..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

0

Zatím jen to.

Ale už déle se bojím o babičku z otcovy strany, žije jen na lécích, má několik šílených nemocí.. Přežívá tak už snad 10 let a při životě ji drží jen léky a doktoři.. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

více než 5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
funa

více než 5

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

No koukám, abych se bála položit nějakou otázku,,,co kdybych za ni dostala ty 3 body,,no to bych si pomohla,,:-)

Nebo by si někdo mohl myslet, že se snad snažím zviditelnit,,,oj,oj,­,to se mi nelíbí.

Když přestanou lidé pokládat otázky z obavy, že by mohli být nařčeni z touhy po bodech apod. Tak to tu můžeme rovnou všichni zabalit.

před 4540 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

túto anketu považujem za zásah do súkromia, nezdá sa mi vhodná.
Môj názor:
Nechajme mrtvých žiť!

před 4541 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek