zjentek

Kolik bere Marešovic moderátorská parta z ranní show Evropy 2?

Je to tajné?

Drape, otázka ale zněla, kolik ti moderátoři z ranní šou berou na vejplatu! Než mi ji quentos tedy upravil k obrazu svému. Nicméně nenahradil slovo kolik slovem odkud, tak když si vežmeš brejle, možná i doplníš odpověď, dík ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Z prostředků které stanice vydělá

Další odpovědi
marci1

Mareš bere v Evropě 2 údajně 250 tisíc Kč/měsíc. 🙂
https://www.ex­pres.cz/leos-mares-na-vydelava-na-luxusni-dovolenou-fzq-/celebrity.as­px?c=A150730_230440_bul-ikony-b_ren

zjentek

Vážně? A proč tak moc? Copak neumějí, či nemají důvody šetřit?