Gestas

Kolik bělochů pobírá sociální dávky?

Nejlepší odpověď
autacek

Sociální dávky pobírá, v poměru ke svému etniku, naprostý zlomek.

Přemejšlím, jestli by nebyl lepší a spravedlivější tzv. zaručený příjem, když by se ušetřilo i na celé té nesmyslné administrativě kolem, protože normální člověk se nemůže zbavit dojmu, že nejen že mu různá etnika ztrpčují život svým chováním a mentalitou, ale ještě na ně doplácí, neb se nechová stejně jako oni, finančně.

BTW, otázce i odpovědím dávám tak půl hodiny.

Další odpovědi
Kryšpín

Nemohu posoudit, média a statistika v každém režimu se předvádí, částečně ve prospěch vládnoucí šlechty a názvu jiného ismu. Rovněž mini stát se musí podřídit pokynů z Bruselu, poněvadž by nedostával dotace a určitá vrstva v České kotlině by nemohla machrovat, já na bráchu brácha na mě. .

Ale pamětník mi pravil, po hedvábném sametu a řinčení dozickými klíči se z převážné části budování komunismu přešlo na budování humanistického-kapitalismu.

Na různé jednoduché práce začal příliv zahraničních dělníků / kapitalisté mají názor, lépe kvalitněji pracují a já dodám, lépe se nechají oškubat / rovněž zákony vytvořené moudrými politiky na př. nemusíš pracovat, nemusíš doložit čím jak získáš groše, můžeš být bezdomovec, povaleč, feťák, nebo vycestovat do jiné milosrdné krajiny a.t.d. Můj příbuzný má názor, není to vina jenom na Romech, podívejte jak se občas kouzlí i u bělochů, .chceš doklad, nechceš cena jiná, vážení lobisté u šlechty, pančováné různého bumbání, potraviny druhé, třetí kategorie, mordy, domácí zabíjačky, pohrdání s rodiči a.p., tam převažují bělo-člobrďáci.

anonym

Číslo nevím, ale určitě vyjádřeno v procentech je to určitě o moooc míň, než u cikánské populace

dubraro

Na takovou otázku nelze odpovědět.
Koho myslíš pojmem „běloch“? Jak je chceš rozlišit?
Ve které zemi nebo skupině zemí?