LEONEK

kolik asi tak stojí krevní testy u psa?

může mi někdo prosím poradit? děkuji Leo
Doplňuji:
mám na mysli u psa a jaterní testy

Nejlepší odpověď
Elk

My v Plzni na Slovanech jsme měli možnost si vybrat. Za testy na cukrovku chtěli 150 Kč a celkové testy, které jsme nechali dělat u 14 leté fenky nás přišli na 600, tak koukám, že jsme vybrali dobrého veterináře.

Další odpovědi
kropitko

Omlouvám se Leonku,,,,

Miroslave!!
Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí (kodex)

ReHu

Jak na které klinice. Já platila včetně EKG a RTG cca 1200 Kč. Takže asi pár set.
Myslím, že je lépe seoptat přímo na klinice.

Miroslavst

Záleží o jaké krevní testy přesně jde. Jestli o určení otcovství nebo na alkohol.
Ale i tak to bude mít každý veterinář jiné.

ladyhawke

No, nevím, ale u kočky to vyjde cca na 1 000 Kč.