KatkatkaW

Kolik asi tak můžou stát housle?

Letos v září začnu chodit do houslí a ráda bych si (až ozkouším jak mi to půjde na půjčených ze zuš) je taky pořídila. Kolik by asi stály housle aby nebyly příliš drahé a zároveň byly kvalitní?

Nejlepší odpověď
M.

Vyhledávač nám nefunguje?

Zdroj: http://www.mu­ziker.cz/orches­tr/smyccove-nastroje/housle?ut­m_medium=ppc&ut­m_source=adwor­ds&utm_campaig­n=vseob_katego­ria&utm_conten­t=bulk-upload

Další odpovědi
badisko

nema cenu si v zacatcich kupovat nove housla staci ti bazarove ..tak jako tak budou vrzat…:D

IBI05

Mojí sestře jsme kupovali housle za 15 000 Kč.
Záleží na výrobci ale u hudebních nástrojů cena udává kvalitu!
Doplňuji:
Ale pokud ještě nehraješ kup si třeba z bazaru. Nikdy nevíš jestli tě to bude dále bavit..Lepší si kup déle.