rtepp

Kolik asi stojí doprava dvou letadel z čr. do japonska a zpět ?

Doplňuji:
neptal jsem se na cenu letenky ale na provozní náklady dvou leteckých speciálů.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Air France a levné letenky do Japonska: Praha – Tokio a zpět za 11 804 Kč!

Doplňuji:
v televizi řekli že kolem 4 milionu kč

Další odpovědi
Drap

Bylo uvedeno že 4 mil. a je moc dobře že to vláda zaplatí. Nakonec jsou to nače peníze a peníze i těch co se vrátili.

led

ak komerčná cena letenky je 11 804 Kč. Skúste si to vynásobiť počtom sedadiel. Z výsledku odpočítajte asi 20% a vyjde vám cena letu. Nie zisk.

coco

led: dobrý !!!