dgfdgf

Kolik alkoholu vypijete za večer? A kterýho? Kolik vás opije?

Nejlepší odpověď
quentos

Tradičně jednu dvojku vína nebo jedno pivo.
Chystám-li se do společnosti, vynechám polední pivo a večer si dám dvě.
Neopil jsem se, ani nepamatuju, ale spolehlivě mě opijí čtyři piva, někdy stačí i tři (v nevhodné pozici Měsíce nebo při vysoké biozátěži).

Další odpovědi
mzm

Ono s tím opitím záleží, jak píše quentos, na spoustě parametrů. Teplota, vlhkost, sytost žaludku, aktuální stav alkoholu v krvi, zdravotní stav, pak záleží i na pohlaví – dámy mají menší játra, dále záleží jak rychle se pije, žejo a taky co se k tomu alkoholu přidává – jiný alkohol, voda, jídlo… V případě restaurace záleží i na financích, které s sebou máme. :)

zjentek

Když opomenu všechny ty domácí bylinné „goodies“ z lihu a vína, kterých každoročně nadělám skoro hektolitr, z kupovaných užívám už jen chmel, čili pivo. Neopíjím se, i když požitý obsah by spolehlivě ožral dva quentoše. ;) ;D ;D

dubraro

5 piv. Opilý tak, abych třeba nemohl mluvit nebo chodit, jsem nebyl ani nepamatuji. Asi by toho muselo být mnohem víc.

Rokio

Nepiji. Jsem zapřísáhlý abstinent.