Rokio

Kolik aktuálně stojí byt 2+1 v dobrém stavu v bytovce na maloměstě?

Ještě před asi dvěma lety šel takový byt sehnat do dvou miliónů českých korun. Teď řádí vysoká inflace a koronavirus. Bude teď jistě dražší.

Kolik takový byt stojí v průměru teď?

Odpovědi
Dochy

Záleží na dalších okonostech. Třeba vzdálenost od nějakého prosperujícího města a dopravní obslužnost, velikost bytu,… Můj odhad 3–6 miliónů.

JežíšKristus

Souhlas s Dochy, stojí 3–6 mil.
Viz https://www.sre­ality.cz/hleda­ni/prodej/byty/par­dubice?velikos­t=2%2B1
Před 2 lety do 2 milionů.. to ale asi nějaký horší. Inflace je poměrně vysoká, ale na tom cena nemovitosti nestojí. Nemovitosti zdraží o dalších 100–200 % během dalších 10 let, nikoliv kvůli inflaci ale prostě kvůli tomu jak ekonomika funguje. Sledujeme západní trend, poměrně do posledního detailu přesně.

mosoj

A s tím se máme chlubit? Smutné.