Kolik a kde jsou rozmístěny muniční sklady v ČR?

Dobrý den,chci se zeptat, jestli tato informace je k vyhledání na internetu? Nedaří se mi ji vyhledat, děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

To je skandál! Armáda nezveřejňuje na internetu polohu tajných objektů. To by se za komunistů nestalo.
Doplňuji:
Ale když víš, co máš hledat, dají se některé z nich snadno identifikovat na leteckých mapách. Notoricky známý je třeba muničák v Trávčicích u Terezína, viz http://www.ma­py.cz/letecka?x=14­.1955533&y=50­.4940693&z=15&q=te­rez%C3%ADn

Další odpovědi
gecco

Ne, že by šlo zrovna o nejpřísněji střežené tajemství AČR, ale určitě nebude na netu k dispozici seznam muničáků…
😁
K čemu to potřebuješ?

Pepa25

Obvykle jsou někde na odlehlém dobře střeženém místě v lese, např. ve vojenském prostoru (nebo bývalém v.p.) nebo někde u zbrojovky …

anonym

😁 opravdu takovou odpověď jsem nečekala, nevěděla jsem, že se jedná o tajné informace, které jdou mimo veřejnost..