nyjono

Koliduje používání parfému či kolínské vody s deodorantem?

Pokud žena (i muž – kolínská + deodorant) používá ráno parfém, kvalitní vydrží i několik hodin a následnê v průběhu pracovního dne deododorant, aby nebyl cítit pot z podpaží, kolidují spolu tyto 2 vůně?
Jak správně oba produkty používat?

Odpovědi
Kepler

Kolidovat můžou a nemusí. Zásadní je, aby oba typy vůní nebyly příliš odlišné. Existují i sady od jedné značky (třeba Nivea), které obsahují jak parfém, tak deodorant a obě vůně spolu nezápasí.

nyjono

O sadách víme, jen je velmi omezený výběr vůně.
Dík.